V PROGRAME UVIDÍTE

VIP EVENT SHOW

Na jednom pódiu zažijete profesionálne moderovanie, prierez svetovými hitmi, muzikálmi, husľovou show, operetnými melódiami, francúzskymi šansónmi, rockovými vypaľovákmi, ako aj popovými tanečnými hitmi.

 

 

A to všetko v živom podaní Petra Bažíka s kapelou a profesionálnou speváčkou. Ich pódiový prejav strhne každého v sále. Počas programu je možné podľa chuti sedieť alebo tancovať.

 

 

Celým večerom vás bude sprevádzať Lukáš Pinček, moderátor Rádia Jemné. Jeho kultivovaný prejav dá vášmu večeru punc kvality a vysokého kreditu. V alternácii sa vám predstaví skvelá a v slovenskom, ruskom, anglickom, prípadne francúzskom jazyku kvalitne pripravená moderátorka Zuzana Spodniaková. Zažijete najvyššiu úroveň moderovania naživo.

 

 

Počas večera uvidíte špičkovú husľovú show a naživo ochutnáte husľovú virtuozitu Petra Bažíka v jeho programe obsahujúcom techno hity, rockovú verziu Vivaldiho Búrky ako aj muzikálové melódie.

 

 

V rámci špeciálneho hudobno-tanečného bloku zažijete návrat do slovenských i svetových operetných melódií v špeciálnych hudobných a tanečných aranžmánoch spracovaných priamo pre túto show.

 

 

Celý program je pretkaný tanečnými choreografiami výborných tanečníkov SHOWART, ktorí okrem iného pôsobia aj na pódiách Novej scény v Bratislave. Ich energia a mladosť dostane do varu všetkých prítomných. Vychutnáte si pohľad na tanečné páry tancujúce sólo tance, ako aj sprevádzajúce spevácke vystúpenia Petra Bažíka a profesionálnej speváčky.

 

 

Zároveň vás celý večerom bude sprevádzať umelecký klaun, mím a herec, ktorého kvality boli preverené aj v rámci reprezentácie Slovenska na 8. ročníku Kids Euro Festival 2011 vo Washingtone (USA). So svojimi originálnymi predstaveniami tiež vystupoval vo Francúzsku, Českej republike, Maďarsku či Kanade.

 

 

Počas večera vám náladu spríjemní DJ, ktorý si pripraví repertoár presne podľa vašich požiadaviek tak, aby bola každá noha na parkete.

 

 

O kvalitný zvuk a špičkové svetlá sa postarajú profesionáli PARTYLIVE, ktorí majú za sebou viac ako 4000 eventov a nespočetne veľa priamych televíznych prenosov.

 

 

PATYLIVE spolupracovali na Bratislavskom Burlesque Bále, Spots Tatranská Lomnica pre Jägermeister, Bratislavskom Október Fest, eventoch pre Bory Mall, RiverShow.

 

 

Majú za sebou množstvo partnerských spoluprác na projektoch ako Noc nádejí, Prezidentské voľby, Opening KHL Slovan, partnerských spoluprác na show pre množstvo automobiliek, partnerskej spolupráce na odovzdávaní cien OTO, partnerskej spolupráce na reláciách Nikto nie je dokonalý, THE X FACTOR, SuperStar, 5 proti 5 špeciál, Nákupné maniačky, Futbalista roka, Miss Universe, Talentmania, Adela Talk Show, Let’s Dance, Miss Slovakia, SZ + SK Pop Idol, Farma a veľa ďalších.