Domov

GOLDEN ENTERTAINMENT

vám od roku 2016 ponúka tvorbu dramaturgicky ucelených programov a zábavu pre dospelých i deti. Za tento čas sme pre vás zrealizovali viac ako 100 koncertov, vystúpení, kompozícií a aranžovaní skladieb.

Zásadne pracujeme s osobne overenými a spoľahlivými umelcami zo Slovenska i zahraničia, ktorí významne pozdvihnú úroveň a kredit vášho podujatia. Dôsledne dbáme na kvalitu a úroveň umeleckých programov a profesionalitu umelcov. Vychádzame v ústrety klientom, ktorým záleží na kvalite programu, ponúkaného pre ich obchodných partnerov či zamestnancov.

Sme tu pre vás i vaše podujatia a eventy v hoteloch, reštauráciách, baroch, kaviarňach, na rôznych súkromných, štátnych i korporátnych podujatiach, obecných i mestských slávnostiach, galaprogramoch, festivaloch, klubových koncertoch, párty, jarmokoch, narodeninových i meninových oslavách, výročiach, výstavách, recepciách, svadbách, reprezentačných báloch, plesoch, banketoch a pod..

Ponúkame vám dramaturgicky ucelenú a komplexnú VIP EVENT SHOW, DETSKÚ SHOW, samostatné umelecké programy, ako aj spoluprácu pri zabezpečovaní kompletných eventov.

Okrem umeleckých programov vám vieme zabezpečiť zastrešené pódium v rôznych rozmeroch, ozvučenie, osvetlenie, LED steny.

V spolupráci s hotelmi vieme skoordinovať priestory a catering (v prípade špeciálnych požiadaviek vám zabezpečíme návrh menu na top úrovni).

Vieme vám zabezpečiť vystúpenie akéhokoľvek umelca zo Slovenska, alebo k vám priviezť medzinárodnú umeleckú hviezdu.

V prípade potreby vám zabezpečíme spracovanie prezentačných a inštruktážnych videí a reklamných spotov, dokonca aj originálnu autorskú hudbu a texty vrátane voiceover.